Opinie o Nas
Reklamacje i zwroty

Zwroty: 

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość przez konsumenta.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionych towarów.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy poinformować nas (Synergia 48 , 05-240 Tłuszcz ,ul.Modrzewiowa 28 , biuro@synergia48.pl , tel.514-215-581) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną, albo za pośrednictwem niniejszego formularza).

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwo sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 

Reklamacje: 

Kupującemu przysługuje gwarancja udzielana i rozpatrywana na zasadach w niej zawartych. Firma Synergia48 będąca właścicielem Sklepu Internetowego www.elighting.pl oferuje 24-miesięczną gwarancję na produkty Astro Lighting oraz pozostałe produkty oferowane w Sklepie Internetowym, zapewniając klientom zaufanie i poczucie spokoju podczas zakupów na naszej stronie.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (tel. 514-215-581, mail: biuro@synergia48.pl) w celu zgłoszenia zaistniałego problemu i ustalenia sposobu przekazania wadliwego towaru do serwisu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl